Altunizade Yol Tarifi - Nasıl Gidilir

Altunizade tatil yöresine ne kadar mesafede olduğunuzu gösteren, Altunizade ulaşımı hakkında bilgi veren, Altunizade yolculuğu ile ilgili görüşlerinizi paylaşabileceğiniz Altunizade tanıtım sayfası.
 
 
İstanbul'un pek çok noktasından Altunizade'ye kolaylıkla ulaşım mümkündür. Ümraniye ve Üsküdar'dan kalkan dolmuş, minibüs ve otobüsler ile Altunizade'ye ulaşabilirsiniz. Eğer Avrupa yakasından Altunizade'ye geçmek isterseniz metrobüsü veya Taksim Meydan'ından kalkan otobüsleri tercih edebilirsiniz.

Altunizade gezinize ne kadar mesafede olduğunuzu görmek için aşağıdaki harita uygulamasını kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Altunizade için nereden yola çıkacağınızı "hareket noktası" alanına yazın ve sonra "yol tarifi al" butonuna tıklayın.

 
 
 
 
Hareket Noktası :     Varış Noktası : Altunizade
 
Gezgin Yorumları
 
Haritada Altunizade'yi bulamadım.
ufuk kaynakçı l 1 Şubat 2014, Cumartesi 10:31 l  
 
 
Peki Altunizade hakkında sen neler düşünüyorsun?

En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
İstanbul'dan Alaçatı ne kadar uzaklıkta? İstanbul Alaçatı Arası Kaç Kilometre? sayfamızı inceleyin, hem mesafe hem de yol tarifi hakkında bilginiz olsun.

Bodrum tatilinizde nerelerde yemek yenilir? Bodrum'da yemek yenilecek yerler sayfamızda gezgin görüşlerini okuyun, siz de tavsiyede bulunun.

Tarihi eserleri, bol çeşitli salatası ile Karadeniz'e açılan Amasra'yı gezmek için Amasra turları sayfamıza bir göz atın.

Seyahat Tüyoları